احمد چوپانی

کتک خوردن دلخراش دانش آموز جیرفتی از مدیر + تصویر • Ahmad Choopani

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

کتک خوردن دلخراش دانش آموز جیرفتی از مدیر + تصویر

 

به نقل بخش حوادث گروه نازوب، دو هفته پیش، دانیال رفیعی دانش‌تعلیم پایه هشتم دبستان «شهید سعدالله فاریابی» چنان از مدیر مدرسه کتک می‌خورد که دندان و بینی‌اش می‌شکند و لبش هم پاره می‌شود.

 

پدر او می‌گوید چون از سوی نزدیکان مدیر مدرسه تهدید انجام گرفته، بعد از حدود دو هفته تصمیم گرفته مسئله را رسانه‌ای کند.

 

 

دو روز هست که تصویر و رویدادی در شبکه‌های اجتماعی دست‌به‌دست می‌شود که باوجود پایان اخبار به‌ظاهر پراهمیت‌تر، واکنش‌های زیادی به دنبال داشته هست.

تصویر متعلق به پسربچه‌ای هست که صورتش به‌انجام گرفتت آسیب‌دیده و مشخص هست که دندان‌هایش شکسته‌اند.

 

«دانیال رفیعی» دانش‌آموز ۱۴ ساله جیرفتی ۱۵ روز پیش چنان از مدیر مدرسه کتک‌خورده که هنوز قادر به مدرسه رفتن نیست و بدتر اینکه به نقل کرد پدرش جناب آقا مدیر نه‌تنها از آنها دلجویی نمی‌کند بلکه سعی می‌کند با ابزارهای مختلف خانواده دانیال را وادار به رضایت کند.

کتک خوردن دلخراش دانش آموز جیرفتی از مدیر + تصویر

 

 

امید سلاجقه مدیر اداره هشدار‌رسانی و روابط عمومی تعلیم‌وپرورش هستان کرمان موضوع را رویدادی سوخته می‌خواند و می‌گوید:

«این اتفاق تازه نیست. پرونده مدیر به هیئت رسیدگی به تخلفات کارکنان تعلیم‌وپرورش ارسال انجام گرفته و تأکید هم کـــرده‌ایم که خارج از نوبت به آن رسیدگی شود.

دلیل اینکه خانواده این دانش‌آموز هنوز به رسانه‌ای کـــردن آن می‌پرداخانومد برای خود ما هم نا معلوم هست.»

 

 

پدر دانیال به سلاجقه این‌طور پاسخ می‌دهد: «دلیل ما این هست که هنوز هم هیچ کدام از مسئولان تعلیم‌وپرورش اهمیتی به ما نمی‌دهند، سراغ هر کدام می‌رویم می‌گوید برو شکایت کن.

در این مدت از ما دلجویی نانجام گرفته و حتی تهدید هم انجام گرفته‌ایم. چاره‌ای ندیدیم جز اینکه موضوع را رسانه‌ای کنیم بلکه حساسیت روی این موضوع زیاد شود.»

 

 

او ادامه می‌دهد: «اتفاق خیلی وحشتناکی افتاده، بچه من به انجام گرفتت آسیب دیده. بدتر اینکه واکنش مسئولان تعلیم‌وپرورش جیرفت ناآسودهی ما را افزایش کـــرده هست حتی در همان روزهای نخست فردی که خودش را کارمند حرهست تعلیم‌وپرورش اعلام می‌کـــرد سراغ ما آمد و گفت که اگر موضوع را پیگیری کنیم دانیال را در هیچ مدرسه‌ای در جیرفت ثبت‌نام نمی‌کنند.»

 

او ماجرا را این‌طور تعریف می‌کند: «پنجم دی‌ماه پسرم و دو دانش‌آموز دیگر در حیات مدرسه گلاویز می‌شوند و همه‌شان را به دفتر مدرسه می‌برند.

با آن دو که از بستگان مدیر مدرسه بوده‌اند کاری ندارند و فقط پسر من را نگه می‌دارند. مدیر مدرسه نخست یک مشت به صورت دانیال می‌خانومد که باعث می‌شود لبش پاره شود و دندانش بشکند.

 

دانیال به خاطر این ضربه به زمین می‌افتد و حتی با این شرایط مدیر او را رها نمی‌کند بلکه شروع می‌کند به لگد زدن. یکی از این ضربه‌ها به صورت دانیال می‌خورد و باعث می‌شود بینی‌اش بشکند.

بعد او را با همان وضعیت به خانه می‌فرستند. دانیال با پای پیاده و در حالی که از بینی و دهانش خون می‌رفت به خانه آمد.

 

خدا شاهد هست که نیمه بی‌هوش بود. الآن لبش ۱۲ بخیه خورده، دندانش از ریشه شکسته، بینی‌اش گچ گرفته انجام گرفته و بدنش به انجام گرفتت کوفته و کبود هست.»

 

 

پدر دانیال از اینکه معلمان و معاونان مدرسه شاهد ماجرا بوده‌اند و کاری نکـــرده‌اند به انجام گرفتت ناآسوده هست و می‌گوید: «باورم نمی‌شود که بقیه همین‌طور نشسته‌اند و کتک خوردن یک بچه را تحمل کـــرده‌اند، این مکان تنبیه‌هایی مثل سیلی زدن تا حدی عادی هست اما اینکه مدیر بچه را اینطور به باد کتک گرفته و بقیه هم واکنشی نشان نداده‌اند برایم خیلی تعجب‌آور و ناآسوده‌کننده هست.»

 

 

او از مزاحمت‌هایی که بعد از این اتفاق برایشان پیش آمده هم شاکی هست و می‌گوید: «این مکان منطقه کوچکی هست و اغلب همدیگر را می‌شناسند. تایمی یک نفر با نفوذ باانجام گرفت به‌آسودهی می‌تواند روی بقیه تأثیر بگذارد. از روزی که دانیال کتک‌خورده تا الآن دائم به ما می‌گویند اگر رضایت بدهی به نفع خودت هست.

حتی مدیر مدرسه هم اعلام پشیمانی نکـــرده و می‌گوید اذیت کـــرد، کتکش زدم! همین حالا هم به کارش ادامه می‌دهد و معلوم نیست مجدد چه زمانی بچه دیگری را بخانومد.»

 

 

سلاجقه مدیر اداره هشدار‌رسانی و روابط عمومی تعلیم‌وپرورش هستان کرمان در پاسخ اینکه دلیل مدیر تعلیق نمی‌شود و هنوز در مدرسه حضور دارد، می‌گوید: «تا تایمی نتیجه هیئت رسیدگی به تخلفات نیاید و نمی‌توان کسی را مجازات کـــرد.»

او در حالی این حرف را می‌خانومد که معمولاً تایمی بروز چنین خشونتی واضح هست، تا زمان روشن انجام گرفتن ابعاد ماجرا از ادامه به کار فرد متخلف جلوگیری می‌شود.

 

برترین مطالب مرتبط

 

کتک خوردن مهناز افشار از اراذل و اوباش + تصویر

کتک خوردن وحشتناک دختر ایرانی در رقابت های MMA (تصویر)

ماه انجام گرفتن این دختر زشت فقط بخاطر کتک خوردن (تصویر)

کتک خوردن مداحی از هواداران مداح دیگر (+تصویر)

عروس هایی که روز نخست خانومدگی کتک می خورند

تصویر ها جنجالی و تکان دهنده دختری که شلوارش را خیس کـــرده بود!