احمد چوپانی

پرتاپ دختر زیبای 17 ساله از پشت بام (تصویر) • Ahmad Choopani

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷

پرتاپ دختر زیبای ۱۷ ساله از پشت بام (تصویر)

دسته بندی : دست نوشته تاریخ : دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶

پرتاپ دختر ۱۷ ساله از پشت بام (تصویر)

 

 

به نقل وب سایت نازوب، باز هم رویداد یک حادثه تلخ را در بخش حوادث می خوانیم تنها دنبال انتشار این رویدادهای ناگوار درس عبرت گرفتن از حقایق خانومدگی هست تا ما دچار چنین خطاها و انجام حوادث دردناکی نشویم .

 

 

دادستان عمومی و انقلاب بجنورد از پرتاب دختر ١٧ساله از پشت‌بام ساختمان ۲ طبقه مسکونی و دستگیری دو متهم در این خصوص رویداد داد.

 

پرتاپ دختر  زیبای 17 ساله از پشت بام (تصویر)

 

مسلم محمدیاران اظهار کـــرد: دختر ١٧ ساله اهل حصار گرمخان بجنورد، غروب دیروز شنبه از پشت‌بام ساختمان ٢ طبقه مسکونی به داخل کوچه پرتاب انجام گرفت.

 

 

یاران افزود: بلافاصله پس از وقوع این حادثه دستگاه قضایی دست‌به‌کار انجام گرفت و با حضور بازپرس شعبه یک بجنورد در محل حادثه تحقیقات میدانی در خصوص علت حادثه و شناسایی عامل یا عاملین این سقوط مرگبار شروع انجام گرفت.

 

 

وی بدون اشاره به این‌که عامل یا قاتل این حادثه که منجر به مرگ دختر ١٧ساله انجام گرفته، چه کسی هست از دستگیری ٢ متهم در این خصوص داد.

 

 

وی گفت: در کاهش از ٢٤ ساعت زوایای پیدا و پنهان این حادثه موردبررسی قضایی قرار گرفت و اکنون تحقیقات قضایی با توجه به اعترافات متهمان در حال بررسی هست.

 

 

این مقام قضایی اگرچه جزئیات این پرونده را باز نکـــرد و نگفت سرنخ‌های نخستیه منجر به دستگیری متهمان آن‌هم در مدت کاهش از ٢٤ ساعت چه بوده هست و چگونه آنان را شناسایی و دستگیر کـــرده‌اند اما زمان دستگیری و سرعت عمل در این خصوص حکایت دارد شیوه و ورود عوامل قضایی بهنگام و کارشناسانه بوده هست.

 

منبع: نازوب – www.nazweb.ir