احمد چوپانی

نحوه بازیابی رمزعبور اینستاگرام توما: • Ahmad Choopani

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷

نحوه بازیابی رمزعبور اینستاگرام توما:

دسته بندی : موزیک تاریخ : دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶

در این مقاله می آموزید اگر به هر دلیلی رمزعبور خود را در اینستاگرام فراموش کردید، چگونه آن را بازیابی کنید. با فیسیت همراه باشید.

برای بسیاری از شما پیش آمده اســت، به هر دلیلی رمزعبور خود را لاگین شدن در شبکه‌های اجتماعی مختلف فراموش کنید. در این مقاله می آموزید اگر به هر دلیلی رمزعبور خود را درفراموش کردید، چگونه آن را بازیابی کنید. می‌توانید به دو طریقه رمزعبور خود را بازیابی کنید، از طریقکه در روز ثبت‌نام وارد کردید و یا از طریق فیس‌بوک.

برای بازیابی رمزعبوراز طریق ایمیل: وارد صفحه اصلیشوید. گزینه  Get Help Signing in را انتخاب کنید.

در مرحله بعدی دو طریقه را برای بازیابی می‌توانید انتخاب کنید. اگر تب User Name را انتخاب کردید، باید ایمیلی که روز نخست با آن ثبت‌نام کردید را وارد کنید تا لینک فعالسازی به آدرس شماشود. در صورتی که تب Phone را انتخاب کنید، لینک فعالسازی به شماره تلفن شما اس‌ام‌اس می‌شود. یکی از دو طریقه را انتخاب کنید، مشخصات مورد نیاز را وارد کنید و گزینه Send Login Link را انتخاب کنید. در صورتی که ایمیلی که برای ثبت‌نام وارد کردید را فراموش کردید، نگران نباشید از طریق شماره تلفن می‌توانید لینک فعالسازی را دریافت نمایید.

پس از دریافت لینک‌ فعالسازی از طریقو یا شماره تلفن خود، بر روی آن کلیک کنید. پس از آن صفحه‌ای برای شما باز می‌شود که شما باید گزینه  Reset Password را انتخاب کنید. اکنون وارد صفحه‌ای می‌شوید که باید رمزعبور جدید را وارد کنید. اکنون می‌توانید با رمزعبور جدیدی که تعریف کردید، وارد اکانتخود شوید.

برای بازیابی رمزعبوراز طریق فیس‌بوک: وارد صفحه اصلیشوید. گزینه Log in with Facebook را انتخاب کنید. توجه کنید این گزینه تنها زمانی برای شما فعال و قابل اســتفاده اســت که پیش از این حسابخود را به فیس‌بوک وصل کرده باشید. حال مشخصات فیس‌بوک خود را وارد کنید و گزینه Login را انتخاب کنید. پس از آن Instagram حسابی را که اخیراً به حساب فیس‌بوک‌تان وصل کرده‌اید را نشان می‌دهد و گزینه در اختیار شما قرار می‌گیرد که می‌توانید رمزعبور جدید را برای حسابخود تعریف کنید.

اگر رمزعبورخود را فراموش کردید، نگران نباشید بسادگی می‌توانید رمزخود را بازیابی کنید.

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی

نوشته نحوه بازیابی رمزعبور اینستاگرام توما: اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.