احمد چوپانی

دستمزدهای نجومی و جنجالی گیمگران برای اجرای یک مراسم ! • Ahmad Choopani

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

دستمزدهای نجومی و جنجالی گیمگران برای اجرای یک مراسم !

 

نگاهی به دستمزدهای نجومی هنرمندان و گیمگران معروف تنها برای اجرای یک مراسم !

 

گروه نازوب، متداوم دستمزدهای گیمگران و هنرمندان برای گیم یا اجرای یک پلن مورد توجه عموم آقام بوده هست. ما در این گزارش قرار هست دستمزد تعداد تن از هنرمندانی که برای اجرای یک پلن میگیرند را با شما در میان بگذاریم.

 

صبح از خواب بیدار می‌شوم. اینستاگرام را چک می‌کنم. گیمگر مورد علاقه‌ام تصویری از یک رستوران گذاشته که شب گذشته همراه با دوستان عزیزتر از جانش به آن‌جا رفته‌اند.

اما افزایش از این که از شب خاص در کنار دوستان تعریف کند، از کیفیت غذا و پذیرایی آن‌جا تعریف کـــرده‌هست.

 

 

انتهای پست هم آدرس رستوران را نوشته و سفارش کـــرده که فقط برای یک بار غذای آن‌جا را امتحان کنیم! تلویزیون را روشن می‌کنم.

ورزشکار معروف دنیا را نشان می‌دهد که در حال تبلیغ برند معروف شامپو و شوینده هست. کمی بعد تیتر یک رویدادگزاری توجهم را جلب می‌کند که در آن تیزر تبلیغاتی عجیبی به چشم می‌خورد؛ خانم گیمگر معروف تبلیغاتی را برای یک برند عطر و ادکلن انجام داده که در همان تعداد ساعت نخست فضای مجازی را ترکانده و… .

 

این بخشی از یک روز خانومدگی اجتماعی مهست. در پرونده امروز خانومدگی سلام می‌خواهیم نگاهی داشته باشیم به همین ماجرا؛ به همه هنرمندان، ورزشکاران و خلاصه آدم معروف‌های دور و برمان که علاوه بر درآمد کار و حرفه اصلی‌شان، به دلیل چهره بودن پول‌های هنگفتی به جیب می‌خانومند.

در پرونده امروز گپ‌و‎گفتی هم داریم با یک کارشناس رسانه و از او درباره تأثیر تبلیغاتی که یک سلبریتی در آن نقش دارد سوالاتی می‌پرسیم.

 

دستمزدهای نجومی و جنجالی گیمگران برای اجرای یک مراسم !

 

 

شاید شما هم مثل ما کنجکاوید بدانید آدم معروف‌هایی که این روزها برای گرفتن یک سلفی با آن‌ها سر و دست می‌شکنیم برای حضور در جشن تبلیغاتی و افتتاحیه یک جایی مثل رستوران چقدر پول دریافت می‌کنند؟

خب حالا دیگر می‌دانیم. رویدادنگار برای هشدار از تعداد و چون میزان دستمزد آقا یا خانم چهره به عنوان متقاضی با تعدادی از آن‌ها یا مدیر پلن‌های شان تماس گرفته و هزینه یک ساعت حضور در جشن افتتاحیه یک رستوران فرضی را که تا تعداد روز دیگر در مشهد افتتاح خواهد انجام گرفت، پرسیده‌هست. (مبالغ به تومان هست)

 

 

حامد همایون، ۴۰ میلیون برای نیم ساعت اجرا

تقریبا دو سالی می‌شود که نام «حامد همایون» بر سر زبان‌ها افتاده‎هست. یکی از همکاران او (همکاران او در موسسه هنری ترانه شرقی) در گفت‌وگو با رویدادنگار ما دستمزد این خواننده را برای نیم ساعت اجرا، مبلغی در حدود ۴۰ میلیون تومان اعلام می‌کند.

به صورت حتم این رقم علاوه بر دستمزد جناب آقا خواننده، هزینه نور و صدای مراسم را هم شامل می‌شود. به نقل کرد او «حامد همایون» در مراسم افتتاحیه خشک و خالی شرکت نمی‌کند و فقط در مراسمی حاضر می‌شود که امکانات آن‌جا برای حداقل نیم ساعت اجرای جناب آقا خواننده فراهم باانجام گرفت.

 

 

بهنوش بختیاری، ۱۰ تا ۱۲ میلیون

«بهنوش بختیاری» سال‌ههست که در سینما Cinema و تلویزیون فعالیت هنری انجام می‌دهد و اکنون کاهشین هنردوستی هست که او را نشناسد.

بختیاری با این‌که از گیمگران نیکو و بنام تلویزیون هست اما در دوره‌هایی به‎دلیل یک‎سری حاشیه‌، سر و صداهایی به پا کـــرده‌هست. مثلا همین تعداد تایم پیش بود که تیزر تبلیغاتی عجیب خانم گیمگر باعث تعجب همه مان انجام گرفت؛ حرکات عجیب و غریب خانم گیمگر برای تبلیغ یک برند عطر و ادکلن، در این تیزر همه را حیرت زده کـــرد.

 

مدیر پلن او در گفت‌وگو با رویدادنگار ما هزینه حضور در پلن تبلیغاتی بختیاری را در پایتخت مبلغی در حدود هفت تا هشت میلیون تومان اعلام می‌کند و می‌گوید: حضور ایشان در مشهد ۱۰ تا ۱۲ میلیون تومان برایتان آب می‌خورد.

 

 

نادر سلیمانی، ۱۰ تا ۱۵ میلیون به عنوان یک دوست

«نادر سلیمانی» یکی از گیمگران خوش اخلاق و خوش برخورد سینما و تلویزیون هست که بعضی از کارهای سینمایی و تلویزیونی‌اش چهره او را برای متداوم ماندگار کـــرده‎هست.

او در گفت وگو با رویدادنگار ما هزینه شرکت در جشن افتتاحیه و تبلیغات در مشهد را مبلغی در حدود ده تا پانزده میلیون تومان اعلام می‌کند. به صورت حتم او برای شرکت در جشن افتتاحیه شروطی هم دارد؛

 

مثلا این‌که مدت حضورش از ده تا پانزده دقیقه افزایش نباانجام گرفت، حیاتیانان حاضر در مراسم نباید تصویر‌های شان همراه با او را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کنند و… . او در ادامه می‎گوید:

«اگر در این جشن شرکت کنم فقط به عنوان یک دوست در کنار شما هستم، نه به عنوان کسی که پول گرفته تا کار تبلیغاتی انجام دهد!»

 

 

رضا شفیعی‎جم، کاهش از ۲۰ میلیون نمی گیرم

«رضا شفیعی‎جم» نقش‌ها و تیپ‎های محبوب و به یادماندنی کم ندارد؛ با این‌که سال‌های زیادی از بعضی از فیلم و سریال‌های او گذشته اما هنوز هم خیلی‌ها او را با نام «بامشاد» سریال «نقطه چین»، «قل مراد» سریال «باغ مظفر» و یا «چهارشنبه» سریال «چارخونه» می‌شناسند.

شفیعی‌جم با این‌که مدتی کم کار انجام گرفته اما باز هم محبوبیت زیادی میان آقام دارد. او در گفت وگو با رویدادنگار ما می‌گوید: «من معمولا به مراسم تبلیغاتی نمی‌روم. اگر هم تبلیغی را قبول کنم کاهش از ۲۰ میلیون تومان نمی‌گیرم».

 

 

علی صادقی، حداقل ۱۵ میلیون

«علی صادقی» از آن گیمگرانی هست که سال‌ها در یک قالب یکسان یعنی طنز کار کـــرده اما نه تنها تکراری نانجام گرفته بلکه هنوز هم هر موقع تصویر او روی پوسترهای سینمایی می‌آید همه می‌دانند فیلم اکران انجام گرفته فیلم پرفروشی خواهدبود.

 

با تماس رویدادنگار ما یکی از دوستان او تلفن را پاسخ می‌دهد و می‌گوید برای این‌که صادقی در پلن‌های تبلیغاتی‌ شرکت کند حداقل ۱۵ میلیون تومان می‌گیرد.

 

برترین مطالب مرتبط

 

محمدرضا گلزار با دستمزد ۱ میلیارد تومانی در این فیلم

دستمزد گیمگران خانوم سینمای ایران / تصویر

آیشواریا رای با دستمزد ۳ میلیاردی به ایران می آید +(تصویر)

مهران مدیری و دستمزد جنجالی او برای هر شب دور همی

دستمزد جنجالی رامبد جوان در خندوانه

درآمد رضا عطاران گیمگر و کارگردان کشور

جنجال دستمزد ۸۰۰ میلیون تومانی گلزار در یک ماه !!