احمد چوپانی

حمله داعش به سیستان بلوچستان ساعاتی پیش • Ahmad Choopani

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷

حمله داعش به سیستان بلوچستان ساعاتی پیش

دسته بندی : دست نوشته تاریخ : دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶

رویداد فوری: حمله داعش به سیستان بلوچستان ساعاتی پیش

 

 

حمله تروریست های تکفیری به ناحیه قصر قند را در ادامه همین بخش رویدادی دنبال کنید.

 

 

فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: تیم تروریستی که از تعداد روز پیش در ناحیه قصرقند با آنها درگیر انجام گرفته بودیم امروز با کشته انجام گرفتن ۵ نفر دیگر از عناصر آنها به طور تکمیل منهدم انجام گرفت.

 به نقل ناز وب ؛سردار محمد پاکپور با اشاره به عملیات تعداد روز اخیر در جنوب شرق کشور و ناحیه قصرقند سیستان و بلوچستان اظهار داشت: تیم تروریستی که از روز پنجشنبه در ناحیه قصرقند با آنها درگیر انجام گرفته بودیم امروز به طور تکمیل منهدم انجام گرفت.

 

وی افزود: باقی مانده این تیم پس از تعقیب توسط تیم های هشداراتی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه ظهر امروز در محاصره افتادند و پس از درگیری به هلاکت رسیدند. در این عملیات ۵ نفر از تروریست ها کشته انجام گرفتند و کسی از آنها خانومده نماند.

 

فرمانده نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه پس از عملیات مقابله با آنها در روز پنج شنبه و کشته انجام گرفتن ۲ نفر از عناصر این تیم تروریستی، باقی مانده آنها به کوه ها متواری انجام گرفته بودند که امروز پس از تعقیب و گریز در نزدیکی ناحیه قصرقند به هلاکت رسیدند.

 

پاکپور با بیان اینکه هویت این تروریست ها هنوز مشخص نانجام گرفته هست، گفت: تروریست ها اعضای گروهک تروریستی انصارالفرقان هستند و هویت آنها در حال بررسی هست. وی در پایان اعلام کـــرد که سپاه در این عملیات شهید و زخمی نداشته هست.

 

منبع: نازوب – www.nazweb.ir