احمد چوپانی

تصویر ها و بیوگرافی ماکان بند / امیر مقاره و رهام هادیان • Ahmad Choopani

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷

تصویر ها و بیوگرافی ماکان بند / امیر مقاره و رهام هادیان

دسته بندی : دست نوشته تاریخ : پنج شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

تصویر و بیوگرافی ماکان بند / امیر مقاره و رهام هادیان

 

تصویر ها و بیوگرافی امیر مقاره و رهام هادیان خوانندگان محبوب و خوش صدای گروه ماکان بند را در ادامه این مطلب از ایران ناز ببینید ، ماکان بند گروه موسیقی ایرانی هست

“ماکان بند” نام گروه موسیقی ایرانی و متشکل از دو خواننده با نام های “رهام هادیان” و “امیر مقاره” میباانجام گرفت.

 

 

تصویر ها و بیوگرافی ماکان بند / امیر مقاره و رهام هادیان

 

 

نام مستعار: ماکان بند

امیر مقاره: ۳ دی ۱۳۷۴ پایتخت

رهام هادیان: ۷ آقااد ۱۳۷۰ پایتخت

ملیت: ایرانی

سبک‌(ها): پاپ

ساز(ها): گیتار، کیبورد، ساکسیفون

سال‌های فعالیت: ۱۳۹۵ تا کنون

ناشرین: آوازی نو

اعضای کنونی: امیر مقاره

رهام هادیان

یاشار خسروی

امیر میلاد نیکزاد

موزیک های گروه ماکان بند جزء پر طرفدار ترین اهنگ ها از نظر دانلود در سایت های موزیک هست

 

تصویر ها و بیوگرافی ماکان بند / امیر مقاره و رهام هادیان

 

“ماکان بند” نام گروه موسیقی ایرانی و متشکل از دو خواننده با نام های “رهام هادیان” و “امیر مقاره” میباانجام گرفت. “یاشار خسروی” موزیکساز و یکی از نواخانومدگان مطرح ساکسیفون, در سال ۱۳۹۵ پس از تشکیل این گروه, رهبری این گروه را بر عهده گرفت.

این گروه توانست در اندک زمانی کوتاه پس از شکل گیری و با حمایت حسن اردستانی مدیر عامل شرکت آوازی نو به منطقهت و محبوبیت زیادی در بین مخاطبان موسیقی دست پیدا کند.

 

 

 

تصویر ها و بیوگرافی ماکان بند / امیر مقاره و رهام هادیان

 

 

رهام هادیان و امیر مقاره هر دو از خوانندگان و موزیکساز گروه ماکان بند از بچه های نسل ۷۰ هستند و توانستند با شروع فعالیت های خود در طی یک سال موفقیت و محبوبیت زیادی کسب کنند.

هادیان درخصوص همکاری خود با گروه گفت:سال ها بود که به صورت تک قطعه کار موسیقی می کـــردم، اما با شرکت در یک فراخوان با جناب آقا خسروی آشنا انجام گرفتم و به گروه ماکان بند رسیدم.

 

تصویر ها و بیوگرافی ماکان بند / امیر مقاره و رهام هادیان

 

 

خوانندگان ماکان بند

نام “ماکان” از ریشه فارسی و نام یکی از پسران کاک از حاکمان ماخانومدران در قرن ۴ام میباانجام گرفت. وی ابتدا از سربازان پر نفوذ ابوالحسین ناصر در گرگان بود و پس از تعدادی به حکومت تمیشه منصوب انجام گرفت.

همچنین این گروه به حمایت یاشار خسروی بوجود امده هست و از سال ۹۵ و ۹۶ موزیک های خود را در رسانه های مجازی منتشر کـــرده و خیلی زود بخاطر سبک جدید موزیک و صدای دو خواننده به منطقهت رسید و دانلود اهنگ های این گروه جزء پر طرفدار ترین اهنگ ها از نظر دانلود در سایت های موزیک متداوم در رتبه های بالا قرار گرفت.

 

 

 

تصویر ها و بیوگرافی ماکان بند / امیر مقاره و رهام هادیان

 

گروه ماکان بند متشکل از دو خواننده با نام های “رهام هادیان” و “امیر مقاره” میباانجام گرفت

یاشار خسروی نواخانومده ساکسیفون و موزیکساز هست و این گروه را تشکیل داده و همچنین شرکت آوازینو به مدیریت حسن اردستانی از گروه ماکان بند حمایت و پشتیبانی می نماید. گروه ماکان بند نخستین آلبوم حتمی خود را به نام دیوونه گیم در ۳۱ آقااد ۹۶ روانه بازار موسیقی کشورمان کـــردند که این آلبوم شامل ۱۲ قطعه خواهد بود.همچنین تک موزیک های این گروه به نام هر بار این درو و بارون جزو اهنگ های محبوب این گروه به حساب می اید.

رهام هادیان یکی از خوانندگان گروه ماکان بند هست

 

 

تصویر ها و بیوگرافی ماکان بند / امیر مقاره و رهام هادیان

 

بیوگرافی رهام هادیان:

رهام هادیان زاده پایتخت و متولد هفتم آقاادماه سال هزار و سیصد و هفتاد (۱۳۷۰/۵/۷) میباانجام گرفت.

وی از همان نوجوانی علاقه زیادی به ساخت ملودی و موزیکسازی پیدا کـــرد و همین باعث انجام گرفت که از همان دوره به صورت تجربی شروع به فعالیت نماید. نانقل کرد نماند که همراه با موزیکسازی به ترانه سرایی نیز مشغول انجام گرفت. او در شعر و ترانه سرایی نیز زیاد با هستعداد و موفق ظاهر انجام گرفت.

 

تصویر ها و بیوگرافی ماکان بند / امیر مقاره و رهام هادیان

 

 

نکته بارز رهام از نظر رفتاری شوخ بودن وی میباانجام گرفت که این شاخصه در اجراهای صحنه و حتی در کلیپ های منتشر انجام گرفته از این گروه به نیکوی نمایان میباانجام گرفت. رهام هادیان تاکنون ازدواج نکـــرده هست و مجرد میباانجام گرفت.

 

تصویر ها و بیوگرافی ماکان بند / امیر مقاره و رهام هادیان

 

 

رهام هادیان: پیش از اینکه وارد حرفه موسیقی شوم، کارهای مختلفی مانند تکنسین، دستیار داروخانه و آزمایشگاه و … انجام دادم، اما متداوم به پدرم می گفتم دلم می خواهد یک شب پولدار شوم و خدا را شکر الان راضی هستم.

امیر مقاره: من پیش از فعالیت موسیقی در پیک موتوری کار می کـــردم

 

 

بیوگرافی امیر مقاره:

 

تصویر ها و بیوگرافی ماکان بند / امیر مقاره و رهام هادیان

 

 

امیر مقاره زاده پایتخت و متولد سوم دیماه سال هزار و سیصد و هفتاد و چهار (۱۳۷۴/۱۰/۳) میباانجام گرفت. شروع فعالیت وی در حوزه موسیقی با ترانه سرایی از دوره نوجوانی بود و پس از تعدادین سال کسب تجربه در این زمینه و از سال ۱۳۹۳ به صورت مستقل و حرفه ای به خوانندگی ورود پیدا کـــرد و توانست تعدادین قطعه به طور تک نفره و تعدادی نیز به همراهی خوانندگان دیگر منتشر نماید.

از نکات جالب در مورد مقاره میتوان به فعالیتش در حوزه مدلینگ اشاره کـــرد. وی تعدادین سال هست که در این حرفه مشغول هست و با برترین برندهای داخلی و خارجی همکاری داشته هست.

 

 

امیر مقاره تاکنون ازدواج نکـــرده هست و مجرد میباانجام گرفت. او در این رابطه در یکی از نوشته هایش نقل کرد: “من توی خانومدگیم فقط دنبال یه دختر میوفتم, اونم دختر خودم هستش تایمی داره راه رفتن رو یاد میگیره و فقط جلوی یه دختر زانو میخانومم, اون هم باز دخترم هستش تایمی که هنوز یاد نگرفته بند کفشاش رو ببنده! اسم دختر من عسل هستش ولی مامان نداره…”

امیر مقاره هم مثل رهام یک قطعه موزیک برای جناب آقا خسروی فرستاده و این اتفاق شیرین رقم خورد.

 

 

امیر مقاره : من پیش از فعالیت موسیقی، در پیک موتوری کار می کـــردم. تایمی گیتار می زدم و یا می خواندم، مسخره ام می کـــردند و کسی به من اهمیت نمی داد. من هم بر حسب لجگیم موسیقی را انتخاب کـــردم و دنبال علاقه ام رفتم.

 

تصویر ها و بیوگرافی ماکان بند / امیر مقاره و رهام هادیان

 

 

هادیان درباره قطعه «هر بار این درو» گفت : برای این قطعه مدت ها بود که کار نکـــرده بودیم و همه اعضای گروه کلافه بودند. من پیش از این موزیک و شعر این قطعه را داشتم و براساس حرف پدرم که متداوم به من و برادرم گوشزد می کند درب را آرام ببندیم، ترانه موزیک را تغییر دادم و کار جدید شروع انجام گرفت!

وی ادامه داد:من همین موزیک را دو سال پیش ساختم و مجدد با یکسری تغییرات پخش انجام گرفت. بعضی ها گفتند کار کاور انجام گرفته هست. اما همین فردی هم که گفت کار ما کپی هست، در صفحه شخصی خود کار ما را تبلیغ کـــرده بود.

 

 

مقاره افزود:همه خوانندگان نیکو هستند و در واقع هر کس که آقام او را قبول داشته باشند و گوش کنند ، نیکو هست.

مقاره ادامه داد:رهام و اعضای گروه خیلی خیلی برای ساخت کار زحمت می کشند. برای موزیک «هر بار این درو» خیلی ها هم گفتند این قطعه کاور انجام گرفته هست و یا اینکه من و رهام بچه پولدار هستیم که یک شب به موسیقی رسیدیم. واقعا این طور نیست و دنبال من و رهام در وهله نخست کمک به خانواده هایمان هست.

 

 

آلبوم‌های گروه ماکان بند:

دیوونه‌گیم (۳۱ آقااد ۱۳۹۶) که شامل ۱۲ ترانه هست:

نرو

شیک

با تو آرومم

چشای تو

پنجره

گیمچه

دیوونه گیم

ای داد

مثل کوه

این خیابونا

بارون

هر بار این درو

 

مطالب پشنهادی نازوب