احمد چوپانی

تصویر ها هولناک سیل آذربایجان و افزایش کشته انجام گرفتگان • Ahmad Choopani

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

تصویر ها هولناک سیل آذربایجان و افزایش کشته انجام گرفتگان

 

 

سیل اخیر که عصر روز شنبه ۲۱ آقااد ۹۶ هستان آذربایجان شرقی را در زیر و رو کـــرد تاکنون ۱۹ کشته و ۱۲ مصدوم داشته هست.

 

به نقل وب سایت نازوب به گرازش از روابط عمومی اورژانس کشور، پیرحسین کولیوند افزود: متاسفانه آمار مفقودین و کشته انجام گرفتگان این سیل بزرگ رو به افزایش هست

 

روستای اصلی که سیل آذربایجان شرقی آسیب دیده، روستای چنار در منطقهستان عجبشیر هست که حدود١٢٠٠ نفر جمعیت دارد.

 

تصویر ها هولناک سیل آذربایجان و افزایش کشته انجام گرفتگان

 

وی افزود: گزارش های اورژانس کشور نشان می دهد تاکنون ۱۴ نفر در ناحیه عجب شیر بر اثر سیل جان خود را از دست داده اند،علاوه بر آن در آذرمنطقه نیز تاکنون ۵ نفر در سیل جان باخته‌اند بنابراین تعداد کل فوت انجام گرفتگان سیل تاکنون به ۱۹ نفر رسیده هست.

 

کولیوند گفت: این حادثه تاکنون ۱۲ مصدوم نیز داشته هست که ۱۰نفر آن در عجبشیر و دو نفر از اسکو بوده‌اند که پنج تن از مصدومان عجبشیر ساعت ٢ بامداد با اتوبوس آمبولانس به بیمارستان امام رضای تبریز منتقل انجام گرفت و تحت نظر هستند و بقیه درمان در بیمارستان محلی درمان انجام گرفتند.

 

تصویر ها هولناک سیل آذربایجان و افزایش کشته انجام گرفتگان

 

سرپرست اورژانس کشور افزود: هم اکنون تیم های بهداشت محیط و سلامت روان برای کمک به آسیب دیدگان سیل یاد انجام گرفته به مناطق سیل زده اعزام انجام گرفته اند.

 

وی همچنین از آماده باش اورژانس و بیمارستان‌های آذربایجان شرقی و غربی رویداد داد.

 

تصویر ها هولناک سیل آذربایجان و افزایش کشته انجام گرفتگان

 

بارش انجام گرفتید باران و سیلاب در ۲۴ ساعت گذشته بخش‌هایی از هستان‌های آذربایجان شرقی و غربی، ماخانومدران،کـــردستان و خانومجان را درگیر کـــرده هست.

 

تصویر ها هولناک سیل آذربایجان و افزایش کشته انجام گرفتگانتصویر ها هولناک سیل آذربایجان و افزایش کشته انجام گرفتگانتصویر ها هولناک سیل آذربایجان و افزایش کشته انجام گرفتگانتصویر ها هولناک سیل آذربایجان و افزایش کشته انجام گرفتگان