احمد چوپانی

برن سات گیمگر نقش فاطما گل به ایران می‌آید • Ahmad Choopani

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ آذر ۱۳۹۶

برن سات گیمگر نقش فاطما گل به ایران می‌آید

دسته بندی : دست نوشته تاریخ : چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶

برن سات گیمگر نقش فاطما گل به ایران می‌آید,برن سات,اخبار

گیمگر فاطما گل به دعوت یک شرکت ایرانی به پایتخت می آید.

برن سات گیمگر نقش فاطما گل به ایران می‌آید

این شرکت ایرانی که نماینده حتمی کمپانی ترکیه ای در حوزه ارائه غذهست،برای افتتاح تعدادین شعبه خود علاوه بر هنرمندان ایرانی از هنرمندان ترکیه ای نیز دعوت به عمل آورده هست.

گیمگر ترکیه ای که به ایران دعوت انجام گرفته،از جمله هنرمندان این کشور هست که به موازات فعالیت هنری،در حوزه اجتماعی نیز فعال بوده و در رهستای تغذیه سالم پلن هایی اجرا کـــرده هست.
شرکت ایرانی با توجه به تجربیات موفق ترکیه در خصوص ارائه غذا و با در نظر گرفتن اشتراکات فرهنگی و مذهبی دو کشور همسایه که از مواد غذایی حلال هستفاده می کنند،پلن ای را در حاشیه افتتاح شعبات خود ترتیب داده که در آن هنرمندان ایرانی و ترکیه ای توامان حضور خواهند یافت.

در خصوص تجربیات موفق ترکیه در حوزه رستوران داری و ارائه غذا می توان به صحبت های اخیرعزت الله ضرغامی،رییس سابق صدا و سیما در سفر به منطقه هستانبول اشاره کـــرد که با انتشار تصویری از رستورانی در هستانبول از کمبود رستوران هایی در ایران که غذاهای سالم با قیمت معقول ارائه دهند،گفت.

برن سات (Beren Saat) متولد ۲۶ فوریه ۱۹۸۴ (۷ اسفند ۱۳۶۲) گیمگر ترکیه ایست.

او تحصیلات ابتدایی و متوسطه خود را در کالج TED آنکارا به پایان رساند و پس از آن برای ادامه تحصیل در رشته مدیریت بازرگانی به دانشگاه سرمایه (Başkent) رفت. هنگامی که در دانشگاه بود در مسابقه تلوزیونی ستاره ترکیه (Türkiye’nin Yıldızları) شرکت کـــرد و مقام دوم را بدست آورد.  

 

پس از حضور در آگهی بازرگانی یک آبنبات، سات نخستین کار تلوزیونی خود را در Aşkımızda Ölüm Var و در نقش خواهر Ece Uslu گیم کـــرد. در سال ۲۰۰۴ در Aşkımızda Ölüm Var گیم کـــرد و در ۲۰۰۵، نخستین گیم خود را بعنوان گیمگر نقش نخست در Aşka Sürgün انجام داد. پس از اینکه در Tomris Giritlioğlu’s Hatırla نقش Yasemin Ünsal را بعنوان نقش نخست گیم کـــرد در سراسر کشور مشهور انجام گرفت. در سال ۲۰۰۸ او مجدداً با Giritlioğlu در فیلم Güz Sancısı (درد پاییز) همکاری کـــرد. 

همچنین ببینید

منبع : پارسینه