احمد چوپانی

برترین برندهای کت و شلوار آقاانه با تصویر ها • Ahmad Choopani

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

بهترین برندهای کت و شلوار آقاانه با تصویر ها

 

زمانی که صحبت از لباس آقاانه می شود، هیچ چیز جذاب تر از کت و شلوار برای جناب آقاان نیست.

اگر چه طی سالها، در مدل های کت و شلوار تغییراتی ایجاد انجام گرفته اما این نوع لباس آقاانه متداوم روی مد بوده و جای خود را در میان طرفدارانش حفظ کـــرده هست.

 

اگر دوست دارید که با بهترین برندهای کت و شلوار در صنعت مد و پوشاک جهان آشنا شوید، در ادامه مطلب همراهی مان کنید.

 

سن لوران

برترین برندهای کت و شلوار آقاانه با تصویر ها

اگر کت و شلواری می خواهید که خوش دوخت باانجام گرفت یا به بیان دیگر به نیکوی روی تن تان بنشیند، به سراغ برند سن لوران بروید.

این برند لوکس فرانسوی در سال ۱۹۶۱ تأسیس انجام گرفته ‌هست و یکی از برجسته‌ترین و حیاتیترین مزون‌های مد دنیا محسوب می‌شود.

اگر چه این برند به روش های طراحی سنتی خود تا حدودی پایبند هست اما از پارچه ها و طرح های مدرن و جسورانه نیز بهره می گیرد.

 

والنتینو

برترین برندهای کت و شلوار آقاانه با تصویر ها

والنتینو برندی هست که می توانید هر مدل کت و شلواری را برای هر موقعیتی که می خواهید، در آن پیدا کنید. یکی از خلاقیت هایی که این برند به خرج داده، شخصی سازی کت و شلوارهایش هست. بدین معنی که شما می توانید از طراح تان بخواهید تا نام خودتان را در داخل کت حک کنند.

 

جیل سندر

برترین برندهای کت و شلوار آقاانه با تصویر ها

برای این که بدانیم بهترین مدل لباس برای جناب آقاان چیست، گاهی باید از خانم ها کمک بگیریم. برند جیل سندر یکی از برندهایی هست که توسط یک خانوم آلمانی تاسیس انجام گرفته هست.

این برند اساس طراحی کت و شلوارهایش را بر سبک مینیمالیست گذاشته. رنگ های کلاسیک، طراحی ساده و جمع و جور نام این برند را در میان لوکس ترین برندها قرار داده هست.

 

ارمنجیلدو خانومیا

برترین برندهای کت و شلوار آقاانه با تصویر ها

این شرکت که در سال ۱۹۱۰ تاسیس انجام گرفته، مقر آن در منطقه میلان هست و محصولات آن همچون کت شلوار، پوشاک، کفش و لوازم چرم در ۵۵۰ بوتیک در جهان عرضه می شود.

شرکت خانومیا بزرگترین برند لباس آقاانه براساس درآمد در جهان هست.

این برند لوکس ایتالیایی در طراحی لباس هایش از رنگ های کلاسیک و پارچه هایی با بالاترین کیفیت هستفاده می کند، به همین دلیل هیچگاه شما را ناامید نخواهد کـــرد.

 

بوتگا ونتا

برترین برندهای کت و شلوار آقاانه با تصویر ها

شرکت بوتگا ونتا در سال ۱۹۶۶ در ویچنزای ایتالیا توسط مایکل تادی و رنزو خانومگیارو تاسیس انجام گرفت.

دنبال این کمپانی تولید صنعتی محصولات چرمی بود و طراحی خاصی را که اینترچیاتو نام گرفت ابداع کـــرد، روش بافت چرم که به نماد این کمپانی بدل انجام گرفت و مورد هستقبال قرار گرفت.

 

در دهه هفتاد بوتگا ونتا از محبوب ترین برند ها در زمینه محصولات چرم بود و مشتریانی مثل ژاکلین کندی از آن ها خرید می کـــردند.

اگر چه این برند به سبک کلاسیک خود منطقهت دارد، اما به طرح های مدرن و رنگ های شاد نیز دست رد نمی خانومد.

 

باربری

برترین برندهای کت و شلوار آقاانه با تصویر ها

این برند در سال ۱۸۵۶ مورد توجه آقام و طراحان مد قرار گرفت. باربری با طراحی کلاسیک خود، در طول یک قرن، تبدیل به یکی از لوکس ترین برندهای بریتانیایی در صنعت مد و فشن انجام گرفت.

اگر چه این برند هنگام طراحی کت و شلوارهایش از سبک کلاسیک الهام می گیرد اما با تلفیق آن با سبک مدرن، جذابیت فوق العاده ای را در محصولاتش ایجاد می کند.

 

دولچه و گابانا

برترین برندهای کت و شلوار آقاانه با تصویر ها

برند Dolce & Gabbana احتیاجی به معرفی ندارد. این برند لوکس ایتالیایی در اواسط سال ۱۹۸۵ توسط دمینیکو دولچه و هستفانو گابانا، دو طراح ایتالیایی، در منطقه میلان تاسیس انجام گرفت.

۷ سال بعد از تاسیس، این برند برای نخستین بار کلکسیونی از لباس های آقاانه لوکس خود را روانه بازار کـــرد که زیاد مورد توجه قرار گرفت.

 

فرقی نمی کند که چه جنس کت و شلواری را با چه طرحی می پسندید، هر سلیقه ای که داشته باشید، این برند روی شما را زمین نخواهد انداخت.

 

اترو

برترین برندهای کت و شلوار آقاانه با تصویر ها

برند اترو به دلیل طرح ها و رنگ های خاص خود منطقهت جهانی پیدا کـــرده هست. تخصص این برند لوکس ایتالیایی در پوشاک آقاانه هست که از پارچه های ابریشمی، پشمی و کشمیری با بهترین کیفیت تهیه می شود.

از آنجا مدل های محصولات برند اترو منحصر بفرد هست، می توانید مطمئن باشید که کت و شلوارتان هیچگاه از مد نمی افتد.

 

لنوین

برترین برندهای کت و شلوار آقاانه با تصویر ها

لنوین شرکت کالای لوکس و طراحی مد فرانسوی هست که در زمینه طراحی و تولید پوشاک، جواهرآلات و عطر فعالیت می‌نماید.

شرکت لنوین در سال ۱۸۸۹ توسط جین لنوین راه‌اندازی انجام گرفت و در حال حاضر متعلق به شرکت لورئال می‌باانجام گرفت. دفتر مرکزی این شرکت در منطقه پاریس قرار دارد.

 

سبک طراحان این برند، مینیمالست هست، به همین دلیل جناب آقاانی که به دنبال طرح های ساده هستند، این برند بهترین انتخاب شان خواهد بود.

 

کانالی

برترین برندهای کت و شلوار آقاانه با تصویر ها

زیاد از ۸۰ سال هست که برند کانالی در ایتالیا تولید کت و شلوارهای آقاانه خود را راه انداخته هست. لباس های آقاانه این برند از بهترین مواد تهیه انجام گرفته هست به طوری که در پایان جهان طرفداران خاص خود را دارد.

اگر شما هم دوست دارید که کت و شلواری با کیفیت بالا و با دوام به تن داشته باشید، ما کانالی را به شما پیشنهاد می دهیم.

 

هکت

برترین برندهای کت و شلوار آقاانه با تصویر ها

نام برند هکت را نسل های زیادی شنیده اند. این شرکت در سال ۱۹۷۹ تاسیس انجام گرفت اما در مدت کوتاهی توانست جای خود را در میان صنعت مد و پوشاک جناب آقاان جا کند.

هکت لندن از رنگ های کلاسیک و طرح های راه راه و جسورانه کمک می گیرد تا دل طرفداران خود را به دست آورد. اگر به دنبال کت و شلواری ظریف و زیبا هستید، این برند انگلیسی بهترین گزینه برایتان خواهد بود.

 

کورنلیانی

برترین برندهای کت و شلوار آقاانه با تصویر ها

برند کورنلیانی زیاد از ۷۰ سال هست که با الهام از معماری مدرن توانسته در صنعت مد و پوشاک آقاانه، طرفداران زیادی را به خود جذب کند.

از خصوصیات کت و شلوارهای این برند می توان به ظرافت دوخت آن اشاره کـــرد.

 

تنوع مدل های آن نیز از دیگر خصوصیات منحصر بفردش هست، به طوری که زیاد از ۷۵۰ مدل کت و شلوار با طرح ها و رنگ های مختلف در بازار موجود هست که آرزوی هر جناب آقا را به حقیقت پیوند می دهد.

 

برترین مطالب مرتبط

 

معرفی معروف ترین لباس های مارک جهان

مدل تیشرت آقاانه برند مشهور Abercrombie & Fitch

مدل ساعت های آقاانه برند معروف جهان

مدل اسپرت پسرانه آقاانه برند ایتالیا ۲۰۱۷

مدل جواهرات برندهای معروف دنیا